Töötuskindlustus

Küsimus: Kas töövõimetuslehe ajal makstakse ka töövõimetushüvitist kui ka töötu hüvitist?26.03.2016

Tere, mind koondati firmast hetkel kui olin töövõimetuslehel ja võtsin ennast töötuna arvele. Kas sellisel juhul töövõimetusleht veel kehtib ja makstakse töövõimetushüvitist kui ka töötu hüvitist?
Lugupidamisega

Vastus: Nansi Kartanas, infospetsialist, Eesti Töötukassa, www.tootukassa.ee

Lugupeetud töötukassa klient

Lühike vastus Teie küsimusele on – jah.
Konkreetselt Teiega seotud küsimustele makstavate hüvitiste ja osutatavate tööturuteenuste osas vastame hea meelega, kui saadate kirja e-posti aadressile info@tootukassa.ee