Töötuskindlustus

Küsimus: Töötuskindlustushüvitise viimane maksmine03.11.2011

Tere
Töötuskindlustushüvitise maksmise periood lõpeb detsembris. Aga leidisin endale sobiva töö. Tekkis selline küsimus, et kas ma saan nende päevade eest, millal töötu (23 päeva) olin, töötuskindlustushüvitist? Töötuna arvelolek lõpetati 24.10.2011. Kui jah, kas siis kantakse raha arvele ikka 10-ndal kuupäeval? Tänan

Vastus: Nansi Kartanas, infospetsialist, Eesti Töötukassa, www.tootukassa.ee

Lugupeetud töötukassa klient,
jah, töötuskindlustushüvitist makstakse töötuna arvel oldud perioodi eest.
Jah, töötuskindlustushüvitis laekub isiku kontole eelmise kalendrikuu eest - järgmise kuu 10. kuupäevaks.
Isiklikult Teile makstavate hüvitiste kohta soovitan infot küsida töötukassa infotelefoni 15501 kaudu või e-posti aadressil info@tootukassa.ee