Töötuskindlustus

Küsimus: Kas mul on õigus töötoetusele kui ma saan lasterikka peretoetust?14.12.2023

Tere. Kas mul on õigus töötoetusele kui ma saan lasterikka peretoetust? Teisi sissetuleku allikaid pole. Lapsi on kolm. Aitäh.

Vastus: Töötukassa infospetsialist, Eesti Töötukassa, www.tootukassa.ee

Tere,
Täname Teid küsimuse eest! Kuna tegemist ei ole lasterikka pere toetusega seitsme või enamat last kasvatavale perele siis ei ole see takistuseks töötutoetuse saamiseks. https://www.riigiteataja.ee/akt/121122010016?leiaKehtiv