Töötuskindlustus

Küsimus: Kas e-kirja teel saab ennast Töötukassast arvelt maha võtta või peab ise kohale minema?24.01.2012

Kas e-maili teel saab ennast Töötukassast arvelt maha võtta? Saatsin enda töötukassa konsultandile e-maili teel soovi arvelt maha võtmise kohta, kuna leidsin endale soovitud töö, aga vastatud nagu pole, tuli üksnes e-mail, kus automaatvastus, et teie järgmine kohale ilmumise kuupäev... jne, ja üldjuhul peaksid tulema ju mingid dokumendid ka (posti teel või elektrooniliselt), et oled maha võtetud jne. Konsultant ise veel ütles ka, et e-maili teel saab teatada soovist arvelt maha võtta.
Ja veel üks küsimus, et mis tehakse minu dokumentidega st siis (dokumendi koopiatega), mis arvele võtmise ajal pidi esitama (kas hävitatakse)?

Vastus: Nansi Kartanas, infospetsialist, Eesti Töötukassa, www.tootukassa.ee

Tere!

Jah, e-posti teel saab teatada tööle asumisest.
Palun helistage töötukassa infotelefonile 15501, saate kontrollida, kas Teie töötuna arvelolek on lõpetatud.
Töötuna arvelevõtmisel esitatud dokumentide koopiad säilitatakse töötukassa arhiivis.