Töötuskindlustus

Küsimus: Kuidas kokku leppida töötukassa kohustuslik visiit, et saaksin 28 päeva Eestist ära käia?20.12.2013

Tere!
Kas on mul õigus minna reisile, mis kestab 28 päeva, kui olen Töötukassas arvel ning saan töötuskindlustusrahasid? Kas mul on õigus paluda visiite eelmise kuu lõppu ning järgmise kuu algusesse, et täita 30 päeva jooksul tehtava visiidi kohustus?

Vastus: Nansi Kartanas, infospetsialist, Eesti Töötukassa, www.tootukassa.ee

Tere,
tööotsimiskava täitmise osas peaksite eelnevalt kokku leppima oma konsultandi poole pöördudes.