Töötuskindlustus

Küsimus: Kas töötukassa konsultandil on õigus küsida, mis raha eest inimene ostab rohtusid ja mis haigus tal on ja kellega ta elab?18.02.2014

Inimene on keskmise puudega ja hiljuti koondatud. Sissetulekuks hetkel töötuabiraha ja invaliidsuspension ning konsultant teab seda, siis kas töötukassa konsultandil on õigus küsida, mis raha eest see inimene ostab rohtusid ja mis haigus tal on ja kellega ta elab?
Tänan vastajat

Vastus: Nansi Kartanas, infospetsialist, Eesti Töötukassa, www.tootukassa.ee

Tere,

eraelulisi ja delikaatseid isikuandmeid sisaldavatele küsimusele saame vastata individuaalselt ainult Teile, kui saadate kirja e-posti aadressile: info@tootukassa.ee

või kui esitate küsimuse töötukassa kodulehe lingi kaudu: http://www.tootukassa.ee/content/tootukassast/esita-teabenoue

Inimeste isikuandmeid sisaldav teave ei kuulu avalikustamisele avalikus portaalis.