Võlanõustamine

Küsimus: Kohtutäitur ei tagasta elatusmiinimumi25.08.2011

Tere lugupeetud Kaidi Silver-Schöbe.

Kohtutäitur eemaldas kontolt kogu augusti sissetuleku. Olen talle saatnud kaks avaldust, millele lisasin ka kontoväljavõtte palvega tagastada minu kontole elatusmiinimum.
August läheneb lõpule, maksed on tegemata ja inimesel on ka süüa vaja.
Olen täiesti rahata.
Mida ma peaksin tegema, kuhu pöörduma.

Ette tänades R L

Vastus: Kaidi Silver-Schöbe, võlanõustaja, www.alustauuesti.ee

Tere,

kohtutäituri tegevuse peale kaebuse esitamise kohta saate lugeda Kohtutäiturite- ja Pankrotihaldurite Koja kodulehelt:

http://www.kpkoda.ee/content/avaliku-poole-lingid/kohtut%C3%A4ituri-tegevuse-kohta-kaebuse-esitamine

Teie poolt kirjeldatud olukord on arusaamatu ja jääb loota, et kohtutäitur selle siiski kiiresti lahendab.

Jõudu soovides,
Kaidi Silver-Schöbe