Võlanõustamine

Küsimus: Kohtutäitur ei vabasta kontot ning arest ikka kontol peal08.09.2011

Jõudsime kohtutäituritega kirjalikule kokkuleppele, et kui maksan neile ära menetluskulud, ei pea tasuma ülejäänud nõuet kuna need olid seaduslikult juba aegunud. Peale seda, kui kandsin kohtutäituritele nende poolt nõutud menetluskulud üle, pole mu pangakontot ikka avatud ja arest peal.
Kas peaksin saatma kirjad täituritele või pöörduma oma murega kohtutäiturite koja poole?

Ootama jäädes, I

Vastus: Kaidi Silver-Schöbe, võlanõustaja, www.alustauuesti.ee

Tere,

kahjuks ei selgu Teie küsimusest kui palju aega on kohtutäituritasu maksmisest möödunud.
Soovitan esmalt siiski veelkord võtta ühendust kohtutäiturite endiga, sest arvestades nende suurt töökoormust võib kontode aresti alt vabastamiseks kuluda loodetust enam aega.
Kui see tulemust ei anna, pöörduge kindlasti Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja poole.

Parimate soovidega,
Kaidi Silver-Schöbe