Võlanõustamine

Küsimus: Kuhu pöörduda, kui inkassofirma töö ei ole tulemust andnud ja nendega ei õnnestu enam kontakti saada?01.06.2012

Minu korter oli üürile antud ja üüriline jäi võlgu. Tegime maksegraafiku, mida üüriline ei täitnud. Andsin võlanõude inkassosse. Nüüdseks on peaaegu 2 aastat möödas, aga ei mingeid tulemusi. Inkasso ei vasta telefonile ega meilidele. Leping tehtud ja ma ei saa teise inkassosse ka minna. Mida teha, kuhu pöörduda?

Vastus: Kaidi Silver-Schöbe, võlanõustaja, www.alustauuesti.ee

Tere,

peaksite pöörduma kohtusse ja laskma võla maksekäsu kiirmenetluse teel võlgnikult välja mõista.
Täpset infot menetluse kohta saate lugeda:

http://www.juristaitab.ee/kusimused-vastused/kohtusse-poordujale/maksekasu-kiirmenetlus

Parimate soovidega,
Kaidi Silver-Schöbe