Võlanõustamine

Küsimus: Mul on tsiviilasjast tekkinud võlanõue, kas saan sellest vabaneda minnes vangi?27.06.2012

Kui mul on tsiviilasjast tekkinud võlanõue, mida nõuab kohtutäitur. Kas mul on võimalik vanglasse minnes seda lunastada?
Kui jah, siis kauaks ma peaksin minema, kui mu võlg on 600€?

Vastus: Kaidi Silver-Schöbe, võlanõustaja, www.alustauuesti.ee

Tere,
Oletan, et peate silmas asenduskaristust, mis määratakse rahalise karistuse või varalise karistuse tasumata jätmise tagajärjel. Tsiviilasjast tekkinud võlanõude puhul sellist võimalust ei ole.

Parimate tervitustega,
Kaidi Silver-Schöbe