Võlanõustamine

Küsimus: Kas pean maksma inkassokulud, kui enne meeldetuletust olin juba tasunud?03.07.2012

Tere,
Kas ma olen kohustatud maksma inkassole nõudekulusid, kui võlg sai tegelikult tasutud mõned päevad enne, kui inkasso oli mulle esimese meeldetuletuse postitanud?

Vastus: Kaidi Silver-Schöbe, võlanõustaja, www.alustauuesti.ee

Tere,

täpseid asjaolusid teadmata on sellele küsimusele kahjuks raske vastata. Soovitan siiski inkassofirmaga kokkuleppele jõuda, et põhjendamatult tehtud kulutuste eest ei peaks maksma.

Edu soovides,

Kaidi Silver-Schöbe