Võlanõustamine

Küsimus: Üle aasta juba töötu, kuidas elada, kui tööd ei ole27.04.2011

Tere,
Olen olnud juba 1a ja 4 kuud töötu. Olen teinud kõik, et leida omale tööd, kuid tulutult. Kaua saab olla töötu, kuidas edasi elada, sest pole ju sissetulekut.
Andke nõu, mida teha.
Ette tänades

Vastus: Kaidi Silver-Schöbe, võlanõustaja, www.alustauuesti.ee

Tere,
kui teile Töötukassa poolt toetusi enam ei maksta, peaksite pöörduma kohaliku valla- või linnavalitsuse poole ja selgitama välja kas ning millistel tingimustel teil on võimalik taotleda sotsiaaltoetusi. Üldiselt jagunevad sotsiaaltoetused riiklikeks (nt. toimetulekutoetus) ja kohaliku omavalitsuse eelarvest makstavateks toetusteks. Täpsema infot teie võimaluste kohta uurige KOV sotsiaaltöö spetsialistilt.

Parimate tervitustega,
Kaidi Silver-Schöbe