Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Maksahaigused16.06.2011

Tere,
Milline peab olema toitumine, kui esinevad maksa vaevused?
Tänan vastuse eest.

Vastus: Adik Levin, meditsiinidoktor (MD, PhD, MSc.D), õppejõud/professor

Loomulikult on vaja teada, missuguse maksahaigusega on tegemist. Kas inimene on põdenud hepatiiti või on patsiendil mõne kroonilise haiguse tüsistus. Võib-olla on tegemist maksa tsürroosiga, mis on väga tõsine probleem.

Üldjuhul soovitaksin korrigeerida oma toitumissüsteemi. Meil on välja pakkuda individuaalne toitumise programm: immunoloogilise testiga teeme kindlaks, missugused toidud Teie organismile sobivad ja missugused ei sobi. Selleks aga, et toetada seedetrekti ferment ja immuunsüsteeme, õpetame meie lahustoitmise süsteemi, millega saab toetada seedetrakti funktsiooni. Selline individuaalne lähenemine saab olema kasuks ka Teie maksale.
Kui on soovi, siis astuge kontakti OÜ-ga Role, telefon 626 4230.

Teile edu soovides,
Adik Levin