Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Kuidas alandada kaalu, kui olen olen 12-aastane tüdruk ja kaalu 61 kg?21.01.2015

Tere, olen 12-aastane tüdruk, kellel pikkust 155 cm ja kaalu 61 kg. Vajaksin nõu kaalualandamiseks. Tänan teid juba ette.

Vastus: Helle Kahro, koolitaja, Kahro Koolitus OÜ

Tere!
Sellele küsimusele vastamiseks on liiga vähe infot, kuna Sa ei kirjelda, mismoodi Sa toitud, kui aktiivne Sa kehaliselt oled jne.
Kuna Sa oled kõige aktiivsemas kasvamise eas, siis võib olla Sa ei peaks mõtlema kaalu alandamisele, vaid tervisliku toitumise ja liikumise peale, mis ajapikku annavad kindla ja püsiva tulemuse.