Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Laserteraapia abil kaalu langetamine26.08.2011

Tere,
Kuidas suhtuda laserteraapia abil kaalu langetamisse?
Reklaamsõnumina tuuakse välja, et laser võtab ära ohjeldamatu söögi- ja magusaisu.
Kas see on tervislik ja ohutu meetod?
Kas on reaalselt võimlaik, et käies laserteraapias kaob magusaisu?
Milline on Teie arvamus?
Tänan vastuse eest!

Vastus: Adik Levin, meditsiinidoktor (MD, PhD, MSc.D), õppejõud/professor

Tänud küsimuse eest!
Selline kaalulangetamise meetod on uus. Mul ei ole isiklikku kogemust ning seetõttu soovitada ei ole päris korrektne. Minu arvamus on, et sellesse meetodisse tuleb suhtuda väga ettevaatlikult, kuna ei ole veel teada, missugused on selle meetodi hilisemad mõjud meie tervisele. Kuna küsite minu arvamust, siis ütlen üheselt, et kasutada tuleb neid meetodeid, mis on loodusele lähedasemad ning ei kasuta keemilisi protseduure ja lisaaineid. Laser on äga tõsine relv ning enne, kui seda kasutada, peab väga tõsiselt mõtlema.

Lugupidamisega,
Adik Levin

Ps. Mina ise kasutan meie Role programmi ning leian, et see on efektiivne. Seda loomulikult siis, kui inimene hakkab tõsiselt tegelema oma tervise ja elukvaliteedi parandamise probleemidega.