Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Kas rasvapõletajate ("Fat Burner" ainete) kasutamisel on ilmtingimata vajalik ka toitumist muuta?09.01.2012

Tere,
Kui kasutada kaalu alandamiseks või ainevahetuse kiirendamiseks mõeldud abiaineid, kas siis on tulemuse saavutamiseks vaja ilmtingimata ka toitumist muuta (korras hoida)? Kas need burner'id avaldavad mõju ka siis, kui toitumise ja elustiili osas midagi ei muuda?

Vastus: Kaja Torm, Figuurisõbrad programmi konsultant, OÜ Figuurisõbrad, www.figuurisobrad.ee

Tere! Rasvapõletusprotsess sõltub paljudest teguritest ja olulist osa määrab siiski korrastatud elurütm, regulaarne toitumine ja liikumine. Kõikvõimalikud abiained moodustavad vaid väga tühise osa kogu protsessist. Eelkõige tuleks tähelepanu pöörata siiski toitumisele ja igapäevasele liikumisele, et teha edusamme kaalu alandamisel. Vaid abiainete tarbimisega tulemust ei saavuta.
Edu soovides!