Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Kõhuvalu peale trenni, mis võib seda tingida?16.01.2012

Tere,
sugu=naine, vanus=18, pikkus=173 cm, kehakaal 56 kg.
Olen hakanud üle mitmete aastate jälle trennis käima 1x nädalas. Eelnevalt mängisin aastaid korvpalli, siis tuli ca 5-aastane paus sisse ja läksin uuesti trenni (zumba, bodycombat jm).

Muret teeb see, et mul hakkab trenni ajal kõht valutama, ei kannata kohe üldse mitte olla. Peale trenni koju minnes ei suuda isegi kõndida, sest meeletu valu kõhus. Samuti pearinglus on sagedane probleem.

Milles võib probleem olla? Olen üsna nõutu!

Vastus: Adik Levin, meditsiinidoktor (MD, PhD, MSc.D), õppejõud/professor

Tõepoolest saan teie murest aru. Teie seisundi põhjuse kindlaks tegemiseks peaks kõigepealt uurima ennast gastroenteroloogi juures. Võib ka proovida vähendada füüsilist koormust trennis, jälgida, missuguse toidu kasutamine kutsub esile taolise düskomfordi seedetraktis.

Teile on näidustatud ka meie Role individuaalne toitumise programm. Saate teada, missugused toidud sobivad ja missugused ei sobi teie toidulauale. See on immunoloogiline test. Arvan, et koolitus, mida saate Rolest, aitab teid tulevikus, kuidas õigesti toituda.

Teile edu ja jõudu soovides,
Adik Levin