Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Kuidas toidulisandite abita kaalu langetada?10.04.2012

Tere,
Olen 43-aastane ja kaal 115 kg, pikkus 170 cm.
Peale GNLD toodete kasutamise ei ole ma oma kaalu probleemidele abi saanud - kas on ka odavamat lahendust olemas, mis ei tooks hiljem kaalu tagasi?

Vastus: Kaja Torm, Figuurisõbrad programmi konsultant, OÜ Figuurisõbrad, www.figuurisobrad.ee

Tere! Olen teiega ühel nõul, et toidulisanditega kaalu alandamine ei anna püsivaid tulemusi, sest ei tegele ülekaalu põhjustega, milleks on üldjuhul vale toitumine ja vähene liikumine. Õige toitumine ja mõõdukas füüsiline koormus aitavad kaalu kontrolli all hoida püsivalt. Selleks soovitan endale selgeks teha tervisliku ja tasakaalustatud toitumise põhialused ja hakata oma toitumist jälgima eesmärgiga jääda neile truuks ka edaspidi. Kui on olemas tõsine soov ja valmisolek, soovitan toitumisalaste teadmiste täiendamiseks pöörduda Figuurisõprade poole, infot saab www.figuurisobrad.ee kodulehelt. Koos mahavõtmisega kogute teadmisi toitumisest, toiduainetest, õpite tundma oma harjumuspäraseid käitumismudeleid, mis on soodustanud kaalu tõusu ja neid korrigeerima, saate ideid päeva toidusedelite koostamiseks jne. Seega ainus ja kõige odavam lahendus on muuta oma elustiili toitumise ja liikumise osas. Soovin ilusat kevadet ja julgust teha elus muutusi!