Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Jodeeritud lauavesi21.03.2011

Tere,
Kas Te olete kuulnud jodeeritud lauaveest "I-vesi", www.i-vesi.ee. Kuidas sellesse tootesse suhtuda? Kas seda võib kasutada profülaktilise abina ülekaalulisuse vaates?

Vastus: Adik Levin, meditsiinidoktor (MD, PhD, MSc.D), õppejõud/professor

Tänan küsimuse eest. Kahjuks ma ei ole kuulnud sellise vee olemasolust, kuid arvan, et pidevalt kasutada seda vett küll ei tohiks, kuna see võib mõjutada kilpnääret. Selle vee lühiajalist kasutamist võiks kaaluda teadja arsti soovitusel.