Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Probiootikumid25.03.2011

Tere,
Kas oskate selgitada, miks peale Lacto Seven (piimhappebakterid ja inuliin soolestikule ja kõhule) manustamist tekib käte punetav turse ja põletav tunne. Põletav tunne tekib ka alaselja lihastes ning alakõhus, soolestikus.
Tänan vastuse eest!

Vastus: Adik Levin, meditsiinidoktor (MD, PhD, MSc.D), õppejõud/professor

Saan teie murest aru. Võin väita, et teie organism ei talu Lacto Seven preparaati. Võibolla on teil individuaalne talumatus. Vaatamata heale reklaamile arvatavasti just see toode teile ei sobi. Missugune komponent sellest preparaadist teile ei sobi on raske täheldada. Lahendus on lihtne: ei ole vaja kasutada seda preparaati.
Arvan, et teile on tähtis kindlaks teha missugused toidud teile sobivad ja missugused ei sobi. Sellisel moel on võimalik vältida allergilisi ja muid reaktsioone tulevikus. Sellist teenust tõepoolest osutab OÜ Role.
Teile edu ja head tervist soovides,
Adik Levin