Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Mida peaks sööma peale treeningut, kas rohkem süsivesikuid või valke?26.02.2013

Naine, 52.a. 165cm, 71 kg. Mida peaks sööma peale treeningut, kas rohkem süsivesikuid või valke?

Vastus: Kaja Torm, Figuurisõbrad programmi konsultant, OÜ Figuurisõbrad, www.figuurisobrad.ee

Tere! Pärast treeningut on hea süüa rohkem süsivesikuid, et taastada glükogeenivarud maksas ja lihastes. Hästi sobivad teraviljatooted, puuviljad ja köögiviljad. Samuti sobib puuviljamahla ja mineraalvee segu suhtes 1:3.