Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Kas võib süüa iga päev ühe kiivi?04.04.2013

Hakkasin tegelema spordiga ja avastasin enda jaoks kiivi. Kas võiks igapäev süüa ühe kiivi? Kas kiivit võib süüa ka koorega?

Aitäh!

Vastus: Mai Maser, meditsiinidoktor (MD, PhD), Figuurisõbrad programmi peakonsultant, OÜ Figuurisõbrad, www.figuurisobrad.ee

Tere,
Kiivi on väga tervislik ja tal arvatakse olema ka viirustega toimetulemiseks jõudu andev toime. Lisaks on kiivis väikesed seemned, milliseid on vähe, kuid mis on ülihea toimega oma rasvhapete koostise tõttu. Nii et kiivi päevas on väga hea valik. Koorida tuleb, mitte süüa nahaga. tervitades Mai Maser!