Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Kas individuaalse toitumiskava koostamiseks vajalikku vereanalüüsi võib mõjutada hormoonspiraali kasutamine?30.04.2013

Tere,
Olen naine, 41 a, pikkus 173 cm, kaal 77 kg. Kehakaal tõuseb väga kergesti. Olen huvitatud Role toitumiskavast, kas vereproovi analüüsi tulemust võib mõjutada see, et mul on hormoonspiraal?

Vastus: Adik Levin, meditsiinidoktor (MD, PhD, MSc.D), õppejõud/professor

Tere,
Kui kasutatakse hormoonpreparaate, on probleeme immunoloogilise analüüsi tõenduspõhisusega. Seda analüüsi on mõtet teha kolme kuu pärast peale hormoonpreparaadi kasutamise lõpetamist.

Teile edu soovides,
Adik Levin