Toitumine ja ülekaalulisus

Küsimus: Kelle poole pöörduda 8-aastase tüdruku kehakaalumurega?10.08.2013

Tere.
8-aastase tütarlapse kaal on 64 kg pikkus umbes 145 cm. Oleme püüdnud ise hakkama saada, kuid asi läheb aina hullemaks. Sooviksin teada kuhu pöörduda, et teha vajalikud proovid ja saada juhtnööre sh. nädalamenüü näiteks. Kõik pakutavad asutused tegelevad täiskasvanutega.

Ette tänades,
mures lapsevanem

Vastus: Adik Levin, meditsiinidoktor (MD, PhD, MSc.D), õppejõud/professor

Tere,
Saan Teie murest aru. Soovitaksin proovida siiski abi saada oma perearstilt või laste endokrinoloogilt ja gastroenteroloogilt. Kuna mina ei esinda firmat, kes tegeleb nende probleemidega, siis ei ole mul eetiline reklaamida mingisugust erafirmat.

Teile edu soovides,
Dr. Adik Levin