Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Kas pliidiküttega kööki võib kasutada LVT põrandaplaate?17.10.2014

Tere!
Kas pliidiküttega kööki võib kasutada LVT põrandaplaate? Milline on LVT põrandakatte tulekindlus?
Ette tänades

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
kahjuks selles valdkonnas teadmised puuduvad, palun pöörduge nimetatud plaatide tootjate/müüjate poole.
Vabandan.
Kalle Pilt