Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Kuidas viimistleda 50 aastat vana seest puitlaudisega maja seinu?16.04.2015

Kuidas viimistleda 50 aastat vana seest puitlaudisega maja seinu? Kas paigaldada plaadid, tapeedid, seinapaneelid. Milline peaks olema alus millele kinnitada kas tapeet või seinapaneelid?

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Palun täpsustada: Milline on seinte konstruktsioon? Mis on hoone kasutusotstarve? Kas tegemist on sisseviimistlusega? Milline on ruumide kasutusotstarve?
Kalle Pilt