Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Kuidas toestada vana maja keldri varisemisohtlik külg?02.07.2015

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Tänan fotode eest, nende põhjal on olukord keeruline ning sellepärast soovitan sellele vundamendile teostada kohapeal ekspertiis,kus vaadatakse üle nii vundament kui aluspinnas ja teostatakse tugevdusprojekt. Kardan, et muidu võib tekkida ka tulevikus olulisi deformatsioone ning hoone stabiilsus kannatab.
Parimate soovidega,
Kalle Pilt