Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Milliseid kinnitusvahendeid sobib kasutada palgi ja vundamendi ühendamisel?04.07.2015

Tänan väga õpetliku info eest. Milliseid kinnitusvahendeid sobib kasutada palgi ja vundamendi ühendamisel?
Lugupidamisega

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Palki ja vundamenti pole hea ühendada (palgi säilimise huvides) kinnitusvahenditega. Hoone püsib oma raskusega reeglina ilusti paigal. Kindlasti on palgi ja vundamendi vahele vaja hüdroisolatsioon panna !
Kalle Pilt