Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Millega soojustada silikaatidest kortermaja, kui väljast ei soovita soojustada?06.08.2015

Tere
Kahekordses silikaattellistest ehitatud kortermajas on plaanis vahetada välja kõik vanad aknad ja kuna 45 aastat vanad seinad on pooltühjad, siit ka küsimus. Millega oleks mõttekas sein uuesti soojustada (väljaspoolt soojustada ei soovita)?

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Kahjuks sellisel juhul polegi head lahendust, mida võiks soovitada.
Kalle Pilt