Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Mis terasuurusega kergkruusa tuulduva põranda all kasutada?18.09.2015

Tere,
Kas alt tuulduva põranda all oleks mõistlik kasutada peenemat 2-4mm või jämedamat 10-20mm kergkruusa? Kihi paksus oleks 20cm ja muret teeb maa seest tulev niiskus.

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Parem oleks üldse kasutada jämedat liiva, kuid kui kasutate kergkruusa, siis fraktsiooni 2-4 mm.
Kalle Pilt