Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Kuidas korrastada-taastada silikaatmaja vuugid, mis lasevad niikust läbi?09.03.2016

Tere,
Tegu on 1972. aastal ehitatud silikaattellistest eramuga, mille vuugid on vihmade ja tuule mõjul hakanud niiskust läbi laskma. Milline oleks võimalus vuugid korrastada-taastada, või peab terve maja krohvima?

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Kahjuks pole sellise probleemiga kokku puutunud. Soovitan konsulteerida silikaattelliste tarnijatega.
Kalle Pilt