Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Mida arvate isotex plaadiga soojustamisest?29.03.2016

Tere. Reeglina seinu seespoolt ei soojustata, aga mida arvate isotex plaadiga soojustamisest? Kas kasutada liimi või paigaldada sõrestikule?

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Kahjuks ei oma nimetatud materjaliga piisavalt kogemusi ja pole teinud katseid, et midagi arvata.
Kalle Pilt