Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Millise fraktsiooniga liiva kasutada alt tuulduva põranda all?30.09.2016

Tere
Millise fraktsiooniga liiva kasutada alt tuulduva põranda all? Kas 0,6-2mm vōi 1,0-3mm liivakihi paksus 20cm ja pinnas on suhteliselt niiske.

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Mälemad fraktsioonid on sobivad. Kui pinnas on väga niiske, siis soovitaks isegi 30 cm paksust kihti.
Kalle Pilt