Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Kas esimese korruse betoonpõrandal olevate laagide vahe võib täita kergkruusaga, sellega soojustaks ju ka keldri lae?24.11.2016

Tere.
Kas esimese korruse betoonpõrandal olevate laagide vahe võib täita kergkruusaga?

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Ei soovita. See vähendab õhu liikumist laagide vahel ning suurendab oluliselt seenkahjustuste tekke võimalust. Samuti ei soovita tihendada põrandaääri vuugitäitega, et tagada põrandaause tuuldumine siseõhuga.
Parimate soovidega,
Kalle Pilt