Hoonete restaureerimine-renoveerimine

Küsimus: Kuidas soojustada puittaladega põrandat keldri, ehk siis altpoolt?06.12.2016

Tere. Kelder külm ja muldpõrandaga. Kuidas saada soojaks 1 korruse põrand? Võimalus ainult keldri poolt ehitamiseks. Vahelagi palk 200, savitäidis.

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Võtke põrand keldri poolt lahti kuini põrandalaudadeni (talade vahelt kõik välja) ja täitke taladevahe soojustusega (mineraalvill). Kõige alla läheb aga tuuletõkkeplaat.
Parimate soovidega,
Kalle Pilt