Katused

Küsimus: Kas piisab kruntimisest ja ülevärvimisest, kui katuseplekk on roostes?03.03.2015

Tere,
Kas piisab kruntimisest ja üle värvimisest, kui katuseplekk on roostes? Mida teha kui peaks esinema mõnes kohas läbiv rooste?
Ette tänades,

Vastus: Erki Loigom, müügi- ja turundusjuht, Toode AS, www.toode.ee

Tere!

Roostes katusepleki värvimine on lõpliku lahenduse edasilükkamine. Roostetamist kui protsessi ei saa seal sees enam peatada, värvitud pinnast ronib ta uuesti mõne aastaga läbi. Värvimine on enda petmine mõneks aastaks.

Erki