Katused

Küsimus: Kas eterniidi vahetusel tohib uue eterniidi alla jätta vana laastukatuse?03.11.2015

Sooviks vanal majal vahetada vana eterniidi uuema vastu, kas tohib seda vana laastu alla jätta?

Vastus: Erki Loigom, müügi- ja turundusjuht, Toode AS, www.toode.ee

Tere! Tohib küll, aga milleks? See halvendab kordades uue roovituse täpset tegemist. Katus pakseneks ka vähem, kui see vana sealt alt ära siiski võtta. Soovitaks ikka sarikani paljaks rookida ja siis ehitada korrektne ja rihitud aluskatus.