Katused

Küsimus: Kas on mõeldav panna plekk-katus olemasoleva pilpakatuse peale?03.12.2012

Tere. Kas on mõeldav panna plekk-katus olemasoleva pilpakatuse peale? Praegu on seal eterniit. Küsimise põhjus on tohutu pilpasodi teke ja ohtlikud roostesed naelad.
Kas oleks loogiline teha roovitus pilpa peale (all muidugi puitpinnas.)
Tänud!

Vastus: Erki Loigom, müügi- ja turundusjuht, Toode AS, www.toode.ee

Tere!
Kahjuks sellest korralikku katust ei sünni. Plekk-katus tahab siledat tasapinda enda alla, korrektset tuulutust. Seda sellise konstruktsiooniga kahjuks ei saavuta. Samuti läheb see veidi vastuollu katuse vahetamise põhiideega, kui uue ilusa asja alla jäetakse tegelikult mäda aluspind.