Katused

Küsimus: Kuidas eemaldada kivikatuselt sammal ja kuidas vältida edaspidist tekkimist?14.11.2013

Kivikatusele tekib sammal. Kattus on 6a. vana. Kuidas sammal eemaldada ja vältida edaspidist tekkimist? Olen kuulnud, et kui oleks katusel vasest harjaplekk, siis sammalt ei teki, kas sellel on tõetera sees?

Vastus: Avo Nurming, Baltikumi vanem tehniline konsultant, Monier OÜ, www.monier.ee

Sambla eemaldamiseks on tõhus vahend Grön-Fri. Antud toode hoiab katuse samblast puhtana kuni 4 aastat. Antud toodet müüakse ehituspoodides.