Küttesüsteemid

Küsimus: Kas on olemas mingit registrit, kust saaks kontrollida, kas korteritel on gaasikütte projekt olemas?27.01.2016

Tere
Alustasime oma korterelamu renoveerimisega ja sattusime olukorda, kus kõikidelt gaasikeskkütteseadet omavatelt korteriomanikelt nõutakse projekti. Paraku kõigil pole, osadel kadunud. Arusaadav on, et kellel pole, see peab tellima, aga kui väidetavalt on, aga kadunud? Kas on mingit arhiivilaadset üritust, millisest saaks järgi kontrollida? Mida ütleb seadus? Oskate äkki juhatada seaduselaadsete materjalide juurde?
Lugupidamisega

Vastus: Simmo Paomets, tehniline juht, Gaspre OÜ, www.gaspre.ee

Tere
Mingit üldist arhiivi pole olemas.
Väga vanad asjad võivad veel Eesti Gaasis olla ja uuemad konkreetse projekteerija juures.
Vast võiksite tellida kogu maja hõlmava projekti?