Küttesüsteemid

Küsimus: Milline võiks olla sobiv vesikütteseüsteem palkmaja teise korruse jaoks?14.09.2016

Tere!
Meil on ehitamisjärgus uus palkmaja, pooleteistkorruseline. Esimene korrus köetakse ahju ja pliidiga, lisaks on kivipõranda alla veetud veeküttetorud. Teine korrus on katuslaega, põrandakatteks tuleb laud, küsin millist veeküttesüsteemi soovitate (vesi-õhk, pellet?). Üks tuba on terrassi kohal, st külma põrandaga, ruutmeetreid 22.4m2, teine tuba on 36m2 (tuba läbib osaliselt soojenev korstnajalg), koridor 11.4m2. Kas soovitate radiaatoreid või küttereste põrandal, mis võimsusega?
Ette tänades,

Vastus: Tauno Topkin, küttesüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Tere

Infot on natukene vähe. Saatke palun maja plaan tauno@citykliima.ee
Palju kogu maja küttepind on?
Soovitaks õhk-vesi soojuspumpa ja II korrusele radiaatoreid.