Küttesüsteemid

Küsimus: Kas müüjal on kohustus suure müra tõttu soojuspump mujale paigaldada, sest garantii tõttu ei saa teised seda ju puutuda?30.11.2016

Kui firma on paigaldanud soojuspumba, aga see tekitab probleeme oma suure müraga, kas siis tööd teostanud ettevõttel on kohustus tellija soovil see paigutada teise kohta või siis raami peale? Muidu kaoks ju garantii antud tootele, kui seda teeks teine firma. Nad on juba põiminud 1,5 kuud vabandusteks, et pole aega üldjarjekorda pole ka nõus panema. Mis variante meil oleks? Aitähh

Vastus: Tauno Topkin, küttesüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Tere
Soovitan ilusti kirjalikult paluda seade ringi tõsta. Ringi tõstmise eest võib firma teie käest lisaraha küsida- kuna see on lisatöö.
Kui vastust ei tule ja aega ei leita siis tundub väga kahtlane firma. Siis laseksin mõnel teisel firmal see ringi tõsta sest ka garantiid pole esimesest firmast nagunii loota.
Ümbertõstmise kohta saada kiri mulle tauno@citykliima.ee
Mis firmaga tegu ja mis mudeliga?