Küttesüsteemid

Küsimus: Kas infrapuna küttepaneeli on mõttekas kasutada 38 m2 ruumi põhikütteks, st kas on need nii head kui nende reklaam?30.11.2016

Kas infrapuna küttepaneeli on mõttekas kasutada 38 m2 ruumi põhikütteks, st kas on need nii head kui nende reklaam? Väidetavalt soojendavad sisustust, mis omakorda õhku. Seega, kas mida rohkem sisustust, seda soojem ruum?

Vastus: Tauno Topkin, küttesüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Minul väga palju kogemust kiirguritega ei ole.
Mina soovitaksin pigem head ja vaikset õhk-soojuspumpa- see on kindlasti kulu poolest soodsam kui infrapuna kiirgur.

Samas see lause, et soojendab sisustust ja siis omakorda ruumi kõlab küll väga hea reklaamilause.

Samas kui valida elektri radiaatori ja kiirguri vahel siis vast valiksin kiirguri.