Küttesüsteemid

Küsimus: Milline küttesüsteem valida puumaja väiksesse korterisse?07.12.2016

Tere,
Renoveerimisel on väike, ligi 30m2 korter puumajas. Korterit varasemalt köetud ahiküttega, majas sees gaas. Millist küttelahendust Te soovitate, kas oleks mõistlik minna üle gaasiküttele? Mis selle projekteerimise, paigaldamise jms hind praegusel ajal on? Millise ettevõtte poole pöörduda? Kas oleks mõistlikum paigaldada radikad või põrandaküte? Korter on esimesel korrusel, all kelder st põrandad külmad.
Ette tänades

Vastus: Simmo Paomets, tehniline juht, Gaspre OÜ, www.gaspre.ee

Tere.
Küsige hinnapakkumist selliseid töid teie kodulinnas teostavatelt firmadelt. Gaspre projektijuhid pakuvad hinnaks 3500...5000 eurot.
Kõige esmalt tuleb leida lahendus suitsukäigule. Alles seejärel on võimalik kütteseadet valida. Kas valida radiaator- või põrandaküte sõltub teie soovidest. Mõlemad on võimalikud.