Küttesüsteemid

Küsimus: Kuidas hinnata kortermaja vajaliku halupuude kogust?24.10.2011

Tere.
Olen huvitatud, millistel alustel arvestatakse halupuude kogused kortermaja küttepuude varumisel?
Kui suured on etteantud normkogused, kas arvestus on ruutmeetri põhine?
Kui suur on näiteks 43 m2 suuruse korteri halupuu kogus (maja on 18 korteriga ühistu)?
Ette tänades: V.P.

Vastus: Siim Söödor, kütte- ja veesüsteemide ostujuht, Toru-Jüri OÜ, www.torujyri.ee

Sellisele küsimusele pole võimalik ühest vastust anda.
Sõltub nii maja soojapidavusest kui ka puidust endast. Kindlasti ka sellest, millist katelt kasutate.