Küttesüsteemid

Küsimus: Mis hinnaga võiks olla pööningust alates uue korstna ladumine?21.11.2011

Tere,
kui palju läheb maksma vana korstna asemele uue ehitus alates pööningult, pottsepa oma materjalist?

Vastus: Pepe Sussen, pottsepp, korstnapühkija, OÜ Potipoiss, www.potipoiss.ee, www.twitter.com/Potipoiss

Teile vastamiseks oleks vaja rohkem informatsiooni (mitmes korrus, korstna kõrgus pööningust, korstna materjal jne). Soovitan Teil küsida hinnapakkumist näiteks: http://www.korstnad.ee/.

Paimate soovidega
Pepe Sussen