Küttesüsteemid

Küsimus: Kas tsentraalkütte korral on korteris võimalik osa ruume viia põrandaküttele?12.01.2012

Tere!
Renoveerime vana korterit ja huvitume, kas tsentraalset keskkütet kasutades oleks kuidagi võimalik osa radiaatoreid asendada põrandakütte torustikuga (näit. vannituba ja esik)? Majas on keskkütte ühe-toru-süsteem.

Vastus: Siim Söödor, kütte- ja veesüsteemide ostujuht, Toru-Jüri OÜ, www.torujyri.ee

Tere.
Kuna temperatuurid on põrandaküttes ning radiaatorites erinevad, siis tuleb kindlasti paigaldada lisaautomaatika, sest põrandaküttes üldjuhul temperatuur üle 35 kraadi pole.
Põhimõtteliselt aga asi võimalik.
Parimat,