Küttesüsteemid

Küsimus: Mis võib olla põhjuseks, et õhksoojuspump on muutunud "lärmakamaks"?12.01.2012

Soojuspumba sisemine osa on muutunud liiga "lärmakaks". Kas antud viga on võimalik veel parandada või tasub mõelda pigem uue soojuspumba muretsemise peale?

Vastus: Tauno Topkin, küttesüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Võimalik, et viga võib olla ventilaatori mootoris, mis hakkab riknema - a'la laagrid on kulunud või ventilaatori tiivik on tolmu täis. Takistus on suurem ja tekib heli.
Peaks tellima hooldustehniku, kes selgitab välja lärmakuse põhjuse ja teeb vea likvideerimise kalkulatsiooni.
Hooldustehniku saate tellida saates emaili info@citykliima.ee.
Kõik mis liigub see kulub.