Küttesüsteemid

Küsimus: Mida teha, kui soojuspump töötab aga ei anna enam sooja?12.01.2012

Mida teha, kui 3 aastat vana soojuspump (Arctic 37) ei anna enam sooja? Kaks aastat töötas kenasti ja viimasel suvel jahutas korralikult aga kui sügisel uuesti sooja peale panin, tuli ainult külma?

Vastus: Tauno Topkin, küttesüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Enne peaks veenduma, et soojuspump ei ole suvest unustatud külma puhumis reziimi. Vaadake üle, et olete sisestanud HEAT reziimi.
Kui ikka sooja ei tule, siis peaks kutsuma hooldustehniku.

Hooldustehnikut saate kutsuda tel nr. 680 0160