Küttesüsteemid

Küsimus: Kas korterit saab seestpoolt soojustada?08.02.2012

Tere,
Mul on korteri üks tuba väga külm. On välissein ja ka naabripoolne sein (seal pole praegu kedagi elamas), on külm.
Kuidas ja millega korterit seestpoolt soojustada? Mida panna seina, mis annaks sooja ja mis ei läheks hallitama? Jään vastust ootama aitäh!

Vastus: Tauno Topkin, küttesüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Seestpoolt pole kindlasti mõtet soojustada. Hallituse tekkimine on väga reaalne. Proovige naabriga kokku leppida või kütke enda poolt rohkem.